Przewodnik – fashionŁódź – powstał z potrzeby zwrócenia uwagi na ciekawe miejsca w Łodzi związane z modą, sztuką i designem. Przewodnik ten ma na celu pokazanie tych miejsc w Łodzi, gdzie wciąż liczy się oryginalność i styl, gdzie sprzedawca jest pasjonatem oraz najlepszym doradcą. Są tu również zgromadzone informacje o miejscach, w których można zaopatrzyć się w artykuły potrzebne do samodzielnego tworzenia mody.

Mural na ulicy Legionów w Łodzi
Mural na ul. Rzgowskiej w Łodzi
Light Move Festival 2014

Znajdź swoje miejsce

- zobacz wszystkie miejsca -

-

Najnowsze miejsca

-
zdjęcie

CHANTAL

Bardzo fajny butik, sympatyczna obsługa, znajomosc trendów na wysokim poziomie, bogata i kompleksowa oferta, spokojnie można się tam udać i kupować w ciemno na imprezę, na randkę i na 'poprawę humoru".

- zobacz więcej -
GoogleMaps
zdjęcie

SZAFA

Całkiem elegancki second hand. oprócz oryginalnych ubrań, również akcesoria i obuwie, praktycznie nowe, wg informacji pochodzących od sprzedawcy, używane jedynie na pokazach.

 

- zobacz więcej -
GoogleMaps
zdjęcie

CZAPKI DESIGN

Miejsce dla osób, które szukaja oryginalnej czapki, wykonanej przez artystkę plastyk. Duży wybór modeli, mozliwość indywidualnego zaprojektowania egzemplarza na specjalna okazję.

- zobacz więcej -
GoogleMaps
zdjęcie

second hand

Polecam ten second hand głównie z powodu oryginalnej, ręcznie robionej biżuterii, która dodaje tyle szyku, że ubiór na manekinie jest tylko dodatkiem.

- zobacz więcej -
GoogleMaps